KONTAKTAI

Nors aktyvioji socialinio žingsniavimo iššūkio „Judėk prasmingai“ dalis baigėsi kartu su 2019-2020 rotarietiškais metais, mes kaip Rotary klubas Dipolis ir toliau renkame paramą projekto ambasadorei ir būsimai paralimpietei Aušrai Garunkšnytei iki pat 2021-ųjų Tokijo Paralimpiados. Tad broliškai prašome visus jus, kolektyviai bei asmeniškai, įmones kaip rėmėjus, finansiškai paremti Aušrą pervedant pinigus į specialiai šiam projektui atidarytą atsiskaitomąją sąskaitą.

Jūsų parama itin svarbi. Dar daug kartu turime nuveikti surenkant lėšų būsimos paralimpietės Aušros Garunkšnytės pasirengimui bei dalyvavimui Tokijuje 2021-aisiais.

Gavėjas: Rotary klubas Dipolis

Sąskaitos numeris: (IBAN) LT953500010006244541

Mokėjimo paskirtis: Parama socialiniam projektui Judėk prasmingai

RK „Dipolis“ idėja yra suvienyti RK “Dipolio” narių ir jaunosios, perspektyviosios kartos energiją bendram tikslui, kuris, iš esmės, yra apjungti savo turimus žmogiškuosius resursus, dalintis sukaupta verslo patirtimi, gyvenimiškomis žiniomis ir galimybėmis, kartu kelti Lietuvos gerbūvį. Dviejų sostinių bendrumo idėja ir paskatino susivienyti verslias, iniciatyvias, socialiai aktyvias Vilniaus ir Kauno asmenybes.

Apie mūsų Rotary klubą išsamią informaciją galite rasti https://dipolis.eu/.

Jei turite daugiau klausimų ar norite bendradarbiauti kitose socialinėse iniciatyvose, prašome susisiekite su mumis e-paštu dipolis@rotary.lt arba info@dipolis.eu.